Collection: Take ‘N Make

We carry over 20+ Take ‘N Make kits that are always ready to grab and go. Our kits are available for curbside pick up, in store pick up, local delivery, or shipping in the United States. Check back often as our kits are always changing!
13 products
  • Wooden Cutout Bird Seed Feeder Kit
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • DIY Fairy Garden Kit
    Regular price
    $28.00
    Sale price
    $28.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • DIY Canvas Tote Tie Dye Kit
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • DIY Tie Dye Face Mask Kit
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • DIY Pineapple Slime Kit
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • DIY Kool Aid Lip Gloss Set
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • DIY Rock Painting Kit
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • DIY Paint Your Own Clay Pot Kit
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • DIY Butter Slime Kit
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pour Your Own Candle Kit
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • DIY Bath Bomb Kit
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • DIY Frappuccino Fizzy Bath Salt Kit
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Stars Spangled Slime
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out